TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Portal

Portal Dizi Film Listesi


IQ Portal

Digiturk IQ Portal platformundan izleyebileceğiniz dizilerden bazıları aşağıda listelenmektedir.

Hannibal

The Hannibal
 izle

Hannibal Dizi Konusu

Will Graham ve tüm zamanların en korkunç seri katillerinden biri olan Dr. Hannibal Lecter, işlenen yeni bir cinayetin ardından failin izini sürmek için yerlerini alırlar.

Secrets and Lies

Secrets and Lies izle

Secrets and Lies Konusu

Ben, tesadüf eseri, komşusunun öldürülen oğlunun cesedini bulur. Ancak giderek bu cinayetin baş şüphelisi durumuna düşer.Sırlar, yalanlar ve gerçekler gün yüzüne çıkıyor. Ünlü aktör Ryan Philippe, bir cinayetin baş şüphelisi haline gelen ve masum olduğunu ispatlamaya çalışan aile babası olarak; bol ödüllü aktris Juliette Lewis ise gerçeği ararken kasabanın sırlarını ortaya çıkaran dedektif rolünde bu dizide buluşuyor.

American Crime

American Crime izle

American Crime Dizi Konusu

Yeni sezonda ekibimiz kriminal olayların üzerindeki sır perdesini aralamaya devam ederken sevimli çiftimiz Brennan ve Booth'un ilişkileri üzerinde serin rüzgarlar esiyor. Booth, Pelant'ın blöfünü görüp Brennan'a gerçeği itiraf edecek mi? Yoksa ikiliyi bekleyen bir ayrılık mı var? Cevaplar 9. sezonda!

Law & Order: SVU

Law & Order: SVU  izle

Law & Order: SVU Dizi Konusu

Benson, işini ve bebek Noah Porter'lı özel hayatını dengede tutmaya çalışır. Bu sırada ekibin yeni üyesi zor bir başlangıç yapar.Televizyon tarihinin en uzun soluklu polisiyelerinden "Law:Svu", 16.sezonuyla karşınızda! Yeni sezonda "özel kurbanlar birimi"ne dedektif Dominick 'Sony' Carisi, Jr. (Peter Scanavio) katılıyor. Bu sezon göreceğimiz konuk oyuncular arasında Teri Polo, Stacey Keach ve Peter Gallagher yer alıyor.

Blue Bloods

Saf3 izle

 Saf3 Dizi Konusu

Bir döneme damga vuran "Sahil Güvenlik" dizisinin yaratıcıları,yepyeni bir kurtarma ekibiyle geri dönüyor!Los Angeles'ın itfaiye,cankurtaran ve sahil güvenlik birimlerindeki uzmanlar arasından seçilmiş kahramanlarımız,bu özel ve seçkin kurtarma ekibinde bir araya gelip ölüme meydan okuyorlar...


IQ Portal Kurulumu

IQ SSS

IQ Portal

IQ Ethernet Ayarları

Aksesuarlar


Digiturk Portal İçerik Listesi

Filmler

Türk Filmleri

Diziler

Diğer İçerikler
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: