TIKLA ARA

Ana Sayfa beIN Connect

beIN Connect Digiturk Portal


beIN Connect Portal


Digiturk beIN Connect PortalDigiturk beIN Connect dünyasına hoş geldiniz.
HD Yayınları izleyebildiğiniz beIN Connect özellikli  uydu alıcınızın internete bağlanmasının ardından; dilediğiniz zaman, istediğiniz programı izleyerek, kendi yayın akışınızı oluşturabilirsiniz.

beIN Connect WEB'e giriş yapmak için tıklayınız.

DVD Digi ile Hiçbir programı kaçırmam!

DVD Digi ulusal kanallardaki dizi ve programlar, Digiturk'un zengin içerik arşivinden yüzlerce film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam ve spor programları sizi bekliyor. Bundan böyle herkes kendi yayın akışına kendisi karar verecek.

Digiturk beIN Connect Portal ile İnteraktif Uygulamalar

LigTV, Youtube, Facebook, Twitter ve daha birçok uygulamaya artık televizyonunuzdan ulaşın! İnternete bağlanan Digiturk beIN Connect ile sosyal paylaşımın keyfini çıkar.

Canlı yayına hükmedin!

Digiturk beIN Connect'de bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.

Digiturk beIN Connect Kayıt özelliği ile yapabilecekleriniz;
- Canlı yayını durdurabilir, ileri / geri sarabilir ve tüm bunları HD görüntü kalitesinde yapabilirsiniz.
- Dilediğiniz kanaldaki canlı yayını kaydederken, harici sabit diskinizde daha önceden kaydettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.
- Uzaktan (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) kayıt emri vererek siz evde yokken dilediğiniz programı
kaydedebilirsiniz.
- Kaydettiğiniz programları izlerken ileri / geri sarabilir, kumandanızdan rakam girerek dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

Müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşın;
USB bellek veya harici sabit disk üzerindeki resim (jpeg) albümlerinizi gezebilir veya müzik (mp3) dosyalarınızı oynatabilirsiniz.

HD - 3D Keyfi

Digiturk beIN Connect ile HD yayınları izleyebilir, evinizde 3D film, belgesel keyfini yaşayabilirsiniz.beIN Connect Portal Kurulumu

beIN Connect SSS

beIN Connect Portal

beIN Connect Ethernet Ayarları

Aksesuarlar

 

Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: