TIKLA ARA

Ana Sayfa Kampanyalar

Merhaba Paketi Kampanyası

Digiturk Merhaba Paketi Kampanyası

Merhaba Paketi ile birlikte Digiturk HD Keyfi ilk 4 ay sadece 9,99TL.
Üstelik ilk 4 ay Spor Extra ve ilk ay Süper Lig Paketi Hediye!

Marhaba Paketi İçeriği:

Türksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra  beIN İz, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Pakette Giriş Paketi’nden farklı olarak beIN Sports 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

MERHABA PAKETI + HD KEYFI
İlk 4 ay (İndirimli) 9,99 TL / Ay
5. - 24. AY 14,99 TL / Ay

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Digiturk Başvuru

Merhaba Paketi Kampanyası Detayları:
Detaylar:

Kampanyada 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.
Aktivasyon ücretsizdir. İç kurulum ücreti 35TL'dir. Çanak anten kurulumu 110 TL'dir.
Seçeceğiniz HD servisi ile üyeliğinizde bulunan tüm HD kanallarını da izleyebilirsiniz.
Uydu Alıcısı:
Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.


İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: