TIKLA ARA

Ana Sayfa Fırsatlar Hopi Fırsatı

Digiturk'e Yeni Abone Olacaklara Hopi Paracık Fırsatı

Hopi Fırsatı

Hopi Paracık Fırsatı

12 ay taahhütle Digiturk'e üye olan Hopi üyeleri 12 ay boyunca her ay Digiturk fatura tutarının %20'si kadar Paracık kazanıyor. Üstelik kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!

Fırsat Detayları:

Fırsattan aşağıda yer alan paket seçeneklerinden birini seçerek faydalanabilirsiniz.

Ailenin Yıldızı Paketi: 19,99 TL

Ailenin Yıldızı Paketi + Film Paketi: 35,99 TL

Giriş Paketi + Spor Paketi: 67,99 TL

Giriş Paketi: Digiturk dünyasına girişin ilk adımı Digiturk Giriş Paketi! Hepsi birbirinden canlı ve renkli kanalların bulunduğu Giriş Paketi ile televizyon keyfinizi ikiye katlayın!

Film Paketi: Aksiyon, gerilim, western, romantik komedi, psikoloji, korku! Aklınıza gelen bütün film dallarını kapsayan geniş içeriğiyle tüm filmler Digiturk Film Paketi ile evinizden! Üstelik her 15 dakikada yeni bir film ile dünya sinemasının en çok ilgi çeken ve ev sevilen yapıtları ekranınızda!

Spor Paketi: Süper Lig'de şampiyonluk yaşayan 5 büyük takımın tüm maçlarıyla yıldız oyuncuları evinizde konuk edin. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının maçlarını izleyebilirsiniz.

Fırsattan 12 ay abonelik taahhüdü ile faydalanabilirsiniz. Yeni Digiturk'e abone olacaklar bur fırsattan yararlanabilir.

Digiturk aboneliğinin başlangıcından itibaren 12 ay süreyle, aylık Digiturk fatura bedelinin %20'si tutarında Paracık kazanılır.

Kampanya kapsamında Digiturk kurulumu ve aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

 


Kategori: Digiturk Fırsatları
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


0(212) 942 33 98 Hemen Başvur