TIKLA ARA

Ana Sayfa Kampanyalar Engelli Kampanyası

DIGITURK engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle

Digiturk Engellilere indirimli, Digiturk Kampanyası

DIGITURK’te Eutelsat paketleri, engelli vatandaşlarımız, gazilerimiz ve şehit eşlerimiz için %50 indirimle! 12 ay taahhüt verilmesi durumunda uydu alıcı hediye. İlk ay beIN Sports dahil tüm kanallar açık!Giriş paketi ve üzerine 1 keyif paketi 12 ay taahhüt ile 12,5 TL'den başlayan fiyatlarla! Üstelik uydu alıcı da hediye! Bireysel kurulum ücretsiz, aktivasyon 30 TL'dir.

Fiyatlar:

Paketler Fiyat
Giriş Paketi 11,00 TL
Belgesel 2,50 TL
Çocuk 2,50 TL
Temel Spor 2,50 TL
Film 12,00 TL
Dizi 12,00 TL
Süper Lig Paketi 38,00 TL
Şampiyonlar Paketi 32,50 TL
Taraftar 28,50 TL
Şampiyon Anadolu 20,00 TL
Anadolu Taraftar 12,50 TL


Kurulum:
Bireysel kurulum ücretsiz, aktivasyon bedeli 35 TL'dir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Uydu Alıcı:
Digiturk uydu alıcısı 12 aylık taahhüt süresi sonunda uydu alıcı üyenin mülkiyetine geçer. Bu uydu alıcı ile sadece Digiturk eutelsat paketleri izlenebilir. Uydu alıcının interaktif özelliği yoktur.

Detaylar:
Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir:
- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)


SSS
Kurulum için aktivasyon ödeyecek miyim?
- Kurulum ücretsizdir. 30 TL aktivasyon ücreti üyeye aittir.

Digiturk BaşvuruKampanya Karşılaştır

Size en uygun kampanyayı bulmak için kampanya karşılaştırma sayfamıza bakabilirsiniz.

Kategori: Digiturk Kampanyaları

Digiturk Engellli Kampanyası, Engellilere Digiturk Kampanyası,

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: