TIKLA ARA

Digiturk beIN CONNECT WebTV - Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman

Dilediğin Yerde beIN CONNECT

Artık bilgisayarından, akıllı telefonundan veya tabletinden de beIN CONNECT Uygulaması ile Digiturk izleyebilirsin. Digiturk’le en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, belgeselleri, beIN Sports maçlarını ve daha yüzlerce programı artık ne zaman istersen, nerede istersen izleyebilirsin. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman Digiturk beIN CONNECT uygulaması ile Web TV'den izleyebilirsin.

Digiturk beIN CONNECT WebTV Dilediğin Yerde hizmetine Giriş için tıklayınız.

Digiturk'ü bilgisayarınızdan akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebileceğiniz yeni bir hizmet: Digiturk beIN CONNECT! Digiturk'teki en son filmleri, favori dizilerinizi, tutkunu olduğunuz belgeselleri ve daha yüzlerce programı dilediğiniz yerde ne zaman isterseniz izleyebilirsiniz... Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden Digiturk Dilediğin Yerde Dilediğin Zaman hizmetinden yararlanabilirsiniz...

Web'den izle

Digiturk'ün www.beinconnect.com.tr adresinde internet üzerinden erişebileceğiniz hizmette bir çok Digiturk kanalına erişebilir, yüzlerce içeriğe dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman ulaşıp izleyebilirsiniz. Canlı yayınların olduğu kanallarda yayını durdurabilir, dilerseniz canlı yayında 12 saate kadar geriye alabilirsiniz.

Cep & Tablet'ten izle

iPhone, iPad ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinizden ya da serviste, okulda, öğle molasında, kısaca dilediğiniz yerde pek çok TV kanalını canlı olarak seyredebilir, isterseniz yayını durdurup geri alabilirsiniz. Popüler dizilerinizin kaçırdığınız bölümlerini herhangi bir programa gerek kalmadan izleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

WebTv ile ilgili genel sorular

1.DIGITURK beIN CONNECT Web TV nedir?

Kaçırdığınız veya tekrar tekrar izlemekten keyif duyduğunuz programlara ulaşabilmek için kurulan Video-on-Demand (Seç-İzle) servisimizdir.

- İstediğin programı istediğin zaman izleyebilirsiniz.
- İstediğin programı tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
- Tıkla,  İstediğin Zaman Seyret.

2.Neden Digiturk beIN CONNECT WebTv’yi izlemeliyim? 3. Sistem nasıl işler? Bilgi alabilir miyim?

Kaçırdığınız yada tekrar tekrar izlemekten zevk duyduğunuz programlara zaman ve mekan gözetmeksizin ulaşabilecekseniz. Aynı zamanda Digiturk IQ uydu alıcınızdan kiraladığınız filmleri web'den, tabletten veya akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

3. Sistem nasıl işler? Bilgi alabilir miyim?

- Ücretsiz üye oluyorsunuz.
- İzlemek istediğiniz içeriği seçiyorsunuz.

Digiturk WebTV beIN CONNECT Dilediğin Yerde İçeriği

Film
Yabancı Film
Yerli Film
Dizi
Yerli Diziler
Yabancı Diziler
Spor
Lig TV
Belgesel
Gezi
Tarihi
Doğa
Araştırma
Biyografi
Bağımsız
İstanbul
Macera
Doğal Afetler
Çocuk
Çizgi Film
Çocuk Filmi
Yarışma Programları
Eğitici Programlar
Eğlence
Yaşam
Talk Show
Kadın Programları
Gençlik
Realite
Eğlence
Eğitim
Bilisim Teknolojileri
Yabancı Dil

Konular: Digiturk Web TV beIN CONNECT uygulaması ile istediğiniz filmi istediğiniz yerde iztediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Digiturk izleYorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: