TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


STAR TV

Digiturk STAR TV Kanalı 27. kanaldan izleyebileceğiniz kanalda haberler, dizi ve filmler, Şampiyonlar Ligi maçları, müzik,magazin, şov programları, yarışmalar ve spor programları yer alıyor.

Star TV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 27 Yayın Süresi : 24

Star TV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Yayın Akışı için tıklayınız.

medcezir

Mira’nın Yaman’ın adını temize çıkarmak için suçunu polise itiraf etmesi, onu kurtarmak için hapse girmeyi göze alan Yaman’ı çaresiz bırakır. Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla ona engel olmak için harekete geçer fakat Mira Nevin’le yaptığı konuşmanın etkisiyle son kararını çoktan vermiştir.

Güzel Köylü

Kaan, Cemal ve Gül'ün kendilerine yaptıkları ahşap evi görmüştür. Kaan bu ahşap evi Sultanana ve Hüsnü'ye söyler ve onları ahşap evin yerine götürür. Hüsnü, Sultanına ve Kaan evin yerine geldiklerinde büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Gül ve Cemal evi taşımışlardır.

Kardeş Payı

Metin ve Emrah'ın büyük aşkları Eda, rögara düşüyor. Oradan çıkabilecek mi? Salih Abi, Eda'nın çantasını neden aldı? Şükriye, Yiğit'e ilk kez gülüyor. Ali'nin buna tepkisi ne olacak? Kartal'ın Deniz'i kıskanmasının sonucu nereye varacak?

Deniz Yıldızı

Suna, tutuldukları evde Engin’in elinden kaçmayı başarıp yollara düşer. Mustafa ve Engin onu bulmak için seferber olur. Suna, Can’ı kurtarmak istemekte ve etrafta onu deli gibi aramaktadır. Ancak Mustafa’ya yakalanıp, eve yeniden hapsedilecektir.

Paramparça

Dilara’nın yalıdan gitmesini istediği Hazal, son çare olarak intiharı dener. Hazal bunu yalıdaki varlığını koruyabilmek için yapmıştır ama Dilara için işler artık iyice kontrolden çıkmıştır. Bundan sonra Gülseren ve Dilara değil, Hazal ve Cansu kiminle yaşamak istediğine karar vermek zorundadır. Her ikisinin de tercihleri şaşkınlık uyandırır.

Diziler

Serçe Sarayı
Paramparça
Kaderimin Yazıldığı Gün
Kardeş Payı
Gönül İşleri
medcezir
Güzel Köylü
Deniz Yıldızı
Beni Affet
Aşkın Bedeli
Kösem Sultan

Programlar

Yeni Yıla Yeni Starlar
Ve Kazanan
Dada Dandinista
Vahe ile Evdeki Mutluluk
Mahşer-i Cümbüş
Melek
Star Life
Vay Arkadaş
Eyvah Düşüyorum
Şampiyonlar Ligi
Bugün
En Güzel Bölüm
UEFA Avrupa Ligi
Star Haber
Süper Dadı
Tülin Şahin ile Moda
Benzemez Kimse Sana
Patron
Klipstar

Konular: Star TV Programları, Star TV Yayın Akışı, Star TV izle

Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: