TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


SHOW TV

Digiturk Show TV Kanalı 22 numaralı kanaldan yayın yapan Show TV'de haberler, yerli-yabancı dizi ve filmler, eğlence, spor, magazin, haber programlarına yer veriliyor.

Show TV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 22 Yayın Süresi : 24

Show TV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Yayın Akışı için tıklayınız.

Show TV Programlarından Seçmeler

  • Bugün Ne Giysem?
  • Saba Tümer ile Bugün
  • Pis Yedili
  • Suskunlar
  • Ustura Kemal
  • Emir'in Yolu
  • Hayata Gülümse
  • Show Kulüp

Benzemez Kimse Sana

Tüm dünyada büyük ilgi gören,Türkiye'den sonra 12 ülkede daha yayınlanan, izlendiği her ülkede reyting rekorları kıran "Benzemez Kimse Sana" Show TV'de başlıyor. Dünyanın en büyük 'bağımsız' televizyon yapım şirketi Endemol tarafından yapılan yarışma yine izleyenlere eğlence dolu dakikalar yaşatacak.

SHOW KULÜP HAFTA İÇİ HER GÜN İZLEYİCİSİYLE BULUŞUYOR!

Show Kulüp, magazin dünyasının renkli kapılarını sizler için aralıyor.Kıpır kıpır, fıkır fıkır sürprizlerle dolu bir hafta sizi bekliyor. Magazin dünyasından en taze haberler, gündemi belirleyen özel röportajlar, konserler, davetler..

SABA TÜMER İLE BUGÜN YİNE ÇOK EĞLENDİRECEK

Show TV İç Yapımlar Koordinatörü Caner Erdem ve ekibi tarafından hazırlanan Saba Tümer İle Bugün tüm hızıyla seyircisiyle buluşuyor. Hafta içi her sabah yayınlanan Saba Tümer İle Bugün, yine ekranların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

PRATİK VE LEZZETLİ YEMEK YAPMAK İSTEYEN HANIMLAR EKRAN BAŞINA!

İngiltere'de BBC'de tam on beş yıldır ilgiyle izlenilen “Ready, Steady, Cook”, SHOW TV'de Endemol Türkiye'nin yapımcılığında ve Berna Laçin'in sunumuyla hafta içi her gün izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Diziler

Yılanların Öcü

Fakir Baykurt’un ünlü eseri Yılanların Öcü’nden televizyona aktarılan, Koliba Film imzalı dizi, bu hafta yine tansiyonu yüksek bir bölümle izleyicileriyle buluşacak.

Asla Vazgeçmem

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi “Asla Vazgeçmem”, beşinci bölümüyle izleyicileriyle buluşuyor. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, sürpriz gelişmelerle dolu yeni bölümüyle yarın akşam Show TV ekranında olacak.

Beyaz Yalan

Show TV ekranlarında izleyicilerin yeni alışkanlığı olacak yepyeni, sürprizlerle dolu bir dizi başlıyor! Ntc Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Beyaz Yalan” yakında Show TV’de başlıyor.

Acil Aşk Aranıyor

Show TV ekranında, izleyicileri hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek yepyeni bir dizi başlıyor. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor”, 15 Mart Pazar akşamı Show TV’de seyircisiyle buluşacak…

ARŞİVDEKİ DİZİLER

Ezra

Show TV’nin iddialı dizisi, yapımcılığını Leo Media Company’nin üstlendiği “Ezra”, Salı günü... Ustura Kemal Bir İnsanın Kaderi Belki de Bir Ulusun Kaderini Değiştirir...İstanbul Üsküdar'da uzun yıllar...

Canım Babam

Kerem dört yıl önce eşini kaybettiğinde üç çocuğuyla kalakalmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu... Gün Akşam Oldu SHOW TV ekranlarında izleyiciyi yeni bir hayat hikayesinin içerisine sürükleyecek dizi "Gün Akşam...

Konular: Show TV Programları, Show TV Yayın Akışı, Show TV izle

 

Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: