TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Play

Digiturk Play

Play TV

Digiturk Play Giriş

Digiturk PLAY internet üzerinden canlı olarak televizyon yayınlarını izleyebileceğiniz ve film, dizi, belgesel gibi Digiturk’ün geniş kapsamlı içeriklerine ulaşabileceğiniz bir hizmettir. İçeriğe ve üyelik tipinize bağlı olarak ister bilgisayardan, ister Iphone’dan, ister Ipad’den DigiturkPLAY’e ulaşabilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız gerekli değildir.


Digiturk Play'e Üye Girişi için tıklayınız.


Üye giriş bölümünden eğer üyeliğiniz yoksa yeni üyelik işlemi yaparak abone olabilir, içeriklere erişebilirsiniz.

Digiturk Play; İnternet üzerinden canlı olarak ve televizyon ile eş zamanlı olarak dizi, film, belgesel ve Digiturk'ün sunduğu tüm kanalları izleyebileceğiniz ve Digiturk'ün geniş kapsamlı içeriklerine ulaşabileceğiniz interaktif bir hizmettir.

Tercih edeceğiniz içeriğe ve üyelik seçeneğinize bağlı olarak dilerseniz bilgisayarınızdan, dilerseniz iPhone veya iPad'inizden DigiturkPlay'e erişebilirsiniz...

Digiturk Play hizmetinden sınırsız şekilde yararlanabilmeniz için Digiturk üyesi olmanız gerekli değildir.

Digiturk Web TV Türkiye yenilenen ara yüzü ve geniş içeriğiyle Digiturk Play markasıyla yayında! Digiturk Play ile Digiturk Web TV Türkiye aboneleri artık daha zengin ve kaliteli içeriğe Internet üzerinden erişebilecekler.

Digiturk PLAY’e, www.digiturkplay.com.tr üzerinden ‘Ücretsiz’, ‘Giriş’ veya ‘Premium’ üyelik seçenekleri ile erişilebiliyor. Ücretsiz üyelikte; belirli ulusal kanalları canlı izleme imkânının yanı sıra bu kanallarda yayınlanan dizi ve programların tekrarları da takip edilebiliyor. Digiturk PLAY’in canlı yayını durdurma ve geri alma, kaçırılan dizi ve programları yayınlandığı günden itibaren bir hafta boyunca izleyebilme, geniş içerik arşivi içerisinden seçim yaparak dilediklerini anında seyredebilme özellikleri ile zaman ve mekân sınırları ortadan kalkıyor.

Digiturk Play, ‘Ücretsiz’ üyelik, ‘Giriş’ üyeliği ve ‘Premium’ üyelik seçenekleri ile her kesimden izleyiciye hitap ediyor. Uygulamada Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi ve Fransa Ligi’nin canlı maçları, en özel birbirinden güzel yerli ve yabancı filmleri, dizi ve belgeselleri satın almanın yanı sıra canlı maçları iPhone ve iPad üzerinden istediğiniz yerde, özgürce izleme imkânı da yer alıyor.

 

Digiturk PLAY’de neleri izleyebilirim?

DigiturkPLAY’de 3 ayrı üyelik tipi vardır.

Ücretsiz üyelikte ATV, KanalD, ShowTV ve Star gibi kimi ulusal kanalları kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bu kanallardan yayınlanan dizilerin ve programların tekrarları da ücretsizdir.
Giriş üyelikte ayda sadece 1TL ödeyerek, maçsız LigTV dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 1000’e varan dizi, film, belgesel,çocuk ve spor içeriklerini izleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak veya üye olmak için tıklayın.
Premium üyelikte ayda sadece 5TL ödeyerek, maçsız beIN Sports(LigTV) dahil olmak üzere 22 canlı kanal, 2000’e varan dizi, film, belgesel,çocuk ve spor içeriklerine ek olarak 7/24 Penthouse TV ve İngiltere Premier Ligi maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Canlı Spor paketlerinden faydalanmak için:

Adım 1: Sezonluk, Yarı Sezonluk, Aylık, Haftalık, Taraftar veya tek maç paketlerimizden birini seçin. Seçtiğiniz paketin sayfasında “Hızlı Satın Al” butonuna basın.

Adım 2: İstenilen paket seçildikten sonra Satın Alma İşlemleri sayfasına yönlendirilir. Kredi Kartı, Taksitli Ödeme, Digiturk Faturama Yansıt veya Mobil Ödeme seçeneklerinden birini seçin. İlgili bilgileri doldurup İleri butonuna basın.

Adım 3: Bu adımda Fatura Bilgileri girildikten sonra Satın Alma İşlemlerini Onay’la tuşuna basılır. Eğer fatura bilgilerinizi güncellediyseniz kaydedilmesi için Güncelle butonuna basabilirsiniz.

Adım 4: Satın Alım Özeti’nde satın aldığınız paketin detaylarını ve ödeme seçeneğinizi görebilirsiniz. Seçtiğiniz paketi anında izlemek için Hemen İzle butonuna basın. Satın Aldıklarım linki ile satın almış olduğunuz tüm paketleri görebilirsiniz.

 

Digiturk PLAY Avantajları: Digiturk Play internet aracılığı ile naklen olarak televizyon yayınlarını izleyebilir ve film, dizi, belgesel, program gibi Digiturk’ün güzel yayınlarından içeriklerine ulaşabileceğiniz bir hizmettir. Naklen yayın ve spor içeriklerine ister bilgisayardan veya iPhone’dan, iPad’den veya Android cihazlardan Digiturk Play uygulaması aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu uygulamadan yararlanabilmeniz için Digiturk’e Abone olmanız gerekmez.


Digiturk Play Üye Girişi

Digiturk Play İndir

Digiturk Play Üyelik
Konular: Digiturk Play, Digiturk Play TV, beIN Sports(Lig TV) Canlı izleYorumlar


ayhan - 24.10.2015 13:29:54

Daha önceden mobil ödeme seçeneği vardı maç satın almak için artık yok galiba sadece kredi kartı seçeneği var doğru mudur?
Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: