TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


KANAL B

Digiturk KANAL B Kanalı 50 numaralı kanaldan haber teması ile yayın yapan Kanal B kanalı haber bültenleri, ekonomi haberleri, gündemi meşgul eden konuları içermektedir.

KANAL B Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 50 Yayın Süresi : 24

KANAL B Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

KANAL B Yayın Akışı için tıklayınız.

Kanal B Programlar

Güncel
Güne Bakış
Habercinin Saati
Haftasonu
Kanal B Ana Haber
Sormak Gerek
Stüdyo İstanbul

Başkent'te Sağlık

Özgün Özcan Cemali'nin yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği programda sağlığı ilgilendiren farklı konular işleniyor. İzleyicilerimizden gelen soruların da değerlendirildiği programın konukları Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi doktorları ve konunun uzmanları.


Sağlıklı ve Formda Sohbetler


Yapımcılığını ve sunuculuğunu Prof.Dr. Murat Baş'ın yaptığı programda sağlıklı beslenme ilkeleri; hastalıklara yönelik beslenme tedavileri; sağlıklı yemek hazırlama ve pişirme teknikleri, beslenme ve besin özelliklerinin değerlendirilmesi ve bu konularda toplumun bilinçlendirilmesi ve farkındalık yaratılmasıdır. Ayrıca sağlık alanındaki farklı konuları, sağlık profesyonelleri eşliğinde tartışarak toplumun bilinçlendirilmesi hedeflenmektedir.


Yeniden Yaşama Yolculuk


Yusuf Ziya Bayraktar'ın yapım ve yönetmenliğini, sunuculuğunu Özgün Özcan Cemali'nın üstlendiği "Yeniden Yaşama Yolculuk" programında Başkent Üniversitesi Hastanesi'nce gerçekleştirilen karaciğer böbrek ve kalp nakli sonucu yeni bir yaşama yolculuğuna başlayan hastalar , donörler ve hasta yakınlarıyla yapılan söyleşiler dizisi. Her ayın Son Perşembesi


Konular: KANAL B Programları, KANAL B Yayın Akışı, KANAL B izleYorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: