TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


KANAL 24

Digiturk KANAL 24 Kanalı 40 numaralı kanaldan yayınlanan Kanal 24, yeni ve farklı bir haber sunum formatı getiriyor: Moderator sistemi. Muhabirin ön planda olduğu, Kanal 24’de, 24 saat boyunca haber izleyebilirsiniz.

KANAL 24 Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 40 Yayın Süresi : 24

KANAL 24 Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yayın Akışı için tıklayınız.

KANAL 24 Programlarından Seçmeler

Ah Güzel İstanbul
Tak Sepeti Koluna
Vizyondakiler
Unutulan Manşetler
24 Dakika
Sağlık Merkezi
Tıkırtı Gazetesi
Keşke Olmasaydı
24 Kare
Çağatay Yolda
Söz Bitmeden
Farkında Mısınız?
Deniz Bitmesin!
Bir Şehir Bir Hikâye
Söz Hakkı
Tarihçe
Bir Evim Olsa

PROGRAMLAR

İPEKYOLU KERVANI
Araştırmacı - Gazeteci Seyfullah Türksoy'un hazırlayıp sunduğu İpekyolu Kervanı; Asya ülkelerini ve Türkî Cumhuriyetleri geziyor, birbirinden güzel görüntüleri evinize taşıyor.

BRİFİNG ODASI
Türkiye'nin önde gelen dış politika uzmanlarından; Gazeteci ve akademisyen Nuh Yılmaz, her hafta dinamik ve popüler bir dış politika konusunda brifing veriyor.

KAFA DENGİ
Kafa Dengi üçlü; Selahattin Yusuf, Tarık Tufan ve Gökdemir İhsan yaşama dair tüm ayrıntıları “Kafa Dengi”nde konuşuyor.

SAĞLIK MERKEZİ
Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanan “Sağlık Merkezi”nde sağlık sorunları, teşhis ve tedavi yöntemleri, alternatif tıp, anti-aging, beslenme, bakım ve estetik, tıp dünyasındaki son buluşlar ve sağlık haberleri yer alıyor. İzleyiciler, yayın esnasında telefon bağlantısı ve e-posta yoluyla sağlık konularına ilişkin uzmanlara bizzat soru yöneltebiliyor.

BİR EVİM OLSA
Alanında isim yapmış iç mimarlardan ve dekorasyon uzmanlarından, her bütçeye uygun, ev dekorasyonuna dair öneriler Bir Evim Olsa’da…

TIKIRTI GAZETESİ
Siyaset, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri sosyal medyayı tartışıyor, sanal dünyada en çok konuşulanlar Tıkırtı Gazetesi’yle 24 ekranına geliyor.

24 KARE
Filmler, sergiler, albümler, konserler ve edebiyat dünyası... Kültür ve sanata dair merak edilen tüm detaylar 24 izleyicisi için ekrana taşınıyor.

ANKARA MASASI
Ankara Masası’nda; Türk siyasetinin en etkin isimleri, gazeteciler, bürokratlar ve akademisyenler ile siyasetin nabzı tutuluyor.

GÜNÜN MANŞETİ
Gazetelere manşet olmuş, gündeme damgasını vuran olaylar, uzmanlar, akademisyenler ve gazetecilerle birlikte her sabah 24 ekranında yorumlanıyor.

SİYASET 24
Siyaset 24, demokrasi ve özgürlüklerin peşinde… Siyaset 24’te; Usta kalemler, sıcak siyaseti, soğukkanlı ve tarafsız yorumluyorlar.

ÇAĞATAY YOLDA
Ülkemizin ve dünyanın eşsiz güzelliklerini, rengârenk görüntülerle, dünyayı ve ülkemizi evlerimize taşıyan, sevilen gezi programı Çağatay Yolda; izleyenlerini 24 ekranlarında yolculuğa çıkarmaya devam ediyor.

SANSÜRSÜZ
Bir ekran klasiği haline gelen "Sansürsüz", sorulamayanları soruyor, perde arkasında kalmış detayları tartışıyor, çok özel konuklarıyla gündem belirliyor.

SÖZ BİTMEDEN
Siyasetten sanata, ekonomiden spora, gündeme dair her konu konuklarla konuşuluyor, sorgulanıyor, merak edilenler “Söz Bitmeden”de cevap buluyor.

FARKINDA MISINIZ?
“Farkında mısınız?”da, halkın gerçek gündemi konuşuluyor, merak edilenler soruluyor, konunun karşıtları bir araya getiriliyor.

Konular: KANAL 24 Programları, KANAL 24 Yayın Akışı, KANAL 24 izle

Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: