TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


HABERTURK

Digiturk HABERTURK Kanalı 44. kanaldan izleyebileceğiniz Haberturk kanalında spor, haber, belgesel, ekonomi programlarının yer alıyor ve saat başı canlı olarak haberler veriliyor.

HABERTURK Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 44 Yayın Süresi : 24

HABERTURK Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yayın Akışı için tıklayınız.

Haber Masası
Dünya neleri konuşuyor? Türkiye’de neler oluyor?
Gündemin sıcak gelişmelerini, son dakika haberlerini canlı bağlantılarla Haber Masası'nda takip edeceksiniz.

Türkiye'nin Nabzı

Didem Arslan Yılmaz, Türkiye'nin Nabzı'nda siyasetin ve sosyal hayatın sıcak gündemini masaya yatırıyor, Türkiye'yi Türkiye'ye soruyor

Eksen

Türkiye, bağımsız bir dış politika izlemeye başlamasıyla birlikte 'eksen kayması' tartışmalarının odağına oturdu...
Ancak yaşananlar ekseni kayanın sadece Türkiye olmadığını, dünyanın ekseninin kaydığını ortaya koydu… Özellikle de Türkiye'nin bulunduğu ve uluslararası siyasetin göbeğinde yer alan bölgede statüko derin bir dönüşüme girmiş durumda.
Eksen'de Afşin Yurdakul ve Selçuk Tepeli dış politikanın nabzını tutuyor.

Söz Sende

Haberden aktüaliteye, kültür-sanattan sinemaya, müzikten sağlığa kadar hayata dair her şey, gazeteci Balçiçek İlter'in sunduğu "Söz Sende"de.
Birbirinden ünlü isimler, alanında uzman kişiler ve söyleyecek sözü olan herkes bu programa konuk oluyor, gündem ve merak edilenler izleyiciyle buluşuyor.

Gündem

Günün detaylı değerlendirmesi Pelin Çift ile Gündem'de...

Teke Tek

Fatih Altaylı'nın sorulamayanları sorduğu ekran klasiği Teke Tek, gerçeği aramaya, gündemi belirlemeye ve tartışmaya devam ediyor

Öteki Gündem

Habertürk'ün sevilen programı Öteki Gündem izleyicisiyle buluşuyor. Pelin Çift ile Öteki Gündem, dinler tarihi, efsaneler, inanışlar, bilim dünyası, mitler, arkeoloji, komplo teorileri, mistisizim, semboller ve kadim uygarlıkların peşinde yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor. İnsanın en temel sorusu yaratılışa ait sırrı, bilim, din ve felsefenin ışığında sorgulayan Öteki Gündem ilgi çekici konuları ve konunun uzmanlarıyla her hafta Habertürk ekranında.
Milyarlarca yıllık evrenin gizemli tarihine, onbinlerce yıllık serüveniyle eşlik eden insanoğlunun varoluşu ve uygarlıkları Öteki Gündem'de.

Aktüalite

Serfiraz Ergun'un hazırlayıp sunduğu Aktüalite'de alanında başarılı isimler ile keyifli röportajlar ekrana geliyor. Programda haftanın en önemli moda, stil, seyahat ve yeme-içme haberleri izleyici ile buluşuyor.

Mr. Gurme
Hayat mutfakta başlar, kıvamı ve lezzetine orada kavuşur ve hepsinden önce sofra adabı gelir çünkü bütün güzellikleri orada paylaşırız. Mister Gurme Serdar Turgut, her hafta farklı bir ortamda işin ustalarıyla buluşup yemek kültürüne ve damak zevkine karakterini veren püf noktaları konuşacak ve farklı lezzetler için arayışa çıkacak... Çünkü yemek entelektüel bir faaliyettir, damağımız düşünmeyi öğrenmelidir.Yemek kültürlerinin heyecanlı macerası bu hafta ve her hafta Serdar Turgut'la Mr. Gurme'de...

Konular: HABERTURK Programları, HABERTURK Yayın Akışı, HABERTURK izle

Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: