TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


FOX

Digiturk FOX Kanalı 26 numaralı kanaldan yayınlanan Fox TV kanalında haber-aktüalite, müzik-magazin programları, yerli yabancı film ve diziler ile şov programları yer alıyor.

Fox Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 26 Yayın Süresi : 24

Fox Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Fox Yayın Akışı için tıklayınız.

Karagül

Mücevherin sahtesi parıltısından ele verir kendini.. Sözlerin sahtesi tınısından.. Gerçeği sahtesinden ayırmak zordur. Ben de uzun süre ayırt edemeyecektim.."Ebru , hayatının koca bir yalandan ibaret olduğunu geç de olsa anlayacak. Fakat “gerçek” ona çok pahalıya mal olacak. Murat bir sabah Halfeti’ye gideceğini ve akşama döneceğini söyleyerek evden çıkar. İşte Ebru’nun yalanlarla örülü dünyası bundan sonra çözülmeye başlayacak! Ebru, üç çocuğu ile birlikte çaresizlik içinde kalakalmıştır. Murat bulunabilecek midir ? Ebru Murat’ın gerçekte başına neler geldiğini öğrenebilecek midir ? Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor...“İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların, Karagüllerin hikayesi...”

Umutsuz Ev Kadınları

Yasemin ve Sinan, Gamze’nin partiye gitmesi konusunda anlaşmazlık yaşar. Yasemin Sinan’dan gizli Gamze’ye izin verir ancak içi rahat etmez. Gamze’yi, Sinan’a yakalanmadan eve getirmesi kolay olmayacaktır. Zeliş ve Kudret’in gizli aşk yaşamaları gün geçtikçe zorlaşır. Kudret’in Zeliş’e evlilik yıldönümü hediyesi olarak aldığı kolye işleri daha da karıştırır.Elif kocasının kendisine acımasından rahatsız olur, bundan böyle kemoterapiye arkadaşlarıyla gitmek ister. Zeliş hariç tüm arkadaşları ona destek verir. Elif Zeliş’in soğuk davranışına anlam veremez ve onunla yüzleşir.Nermin yeni komşu Suzan’ın hamaratlığından ve bunu herkesin gözüne sokma çabasından rahatsız olur. Kendisinin nam saldığı keki Suzan daha güzel yapıp arkadaşlarına ikram edince çileden çıkar. Suzan’ın kızı Nazlı komşulardan babası hakkında bilmediği bir gerçeği öğrenir. Annesinin sakladığı şeyin peşine düşer.

Bir Aşk Hikayesi

adere isyanla, aşka yakılan ağıtların arasına sıkışıp kalmış genç bir adam… Geç kalmışlıkların, keşkelerin, aşkı bulunca yitirmenin dokunaklı hikayesi… Almanya… Stuttgart sokaklarında bir Türk genci (Korkut Ali) yıllar önce onu terk eden annesine belgesel kameraları aracılığıyla konuşmaktadır. “ Bekle beni anne seni bulacağım” Diğer yandan aşık olduğu sevgilisiyle evlilik hayalleri kurar. Ancak kaderinde bir kez daha terk edilmek olduğundan habersizdir. Tıpkı klip çekimi için şehre gelen ünlü pop şarkıcısı Tolga ve onun asistanı Ceylan’ın ilerde hayatının en önemli insanlar olacağından habersiz olduğu gibi. Tolga’yı karşılıksız bir aşkla seven Ceylan, Almanya sokaklarında hayatını kurtaran Korkut Ali’yi İstanbul’da karşısında görünce her şey bir kez daha karışacak, üstelik Korkut Ali’nin yıllarca özlemle aradığı annesinin en büyük sırrına ortak olacaktır.

Deniz Yıldızı

Çevirdiği oyunların bozulmasını istemeyen Yıldız, Pelin’e nasıl bir tuzak hazırlamaktadır? Banu, Volkan’ın tehdidinden kurtulmaya çalışmaktadır. Volkan’ı, Kazım’a her şeyi anlatmak üzereyken yakalayan Banu acaba bu işin içinden nasıl çıkacaktır? Ozan ve Kaan, ameliyat parasını Sarp’ın yatırdığını keşfetmiştir. Sonunda bir ipucu yakalayan ikili yoksa Sarp’la Yıldız’ın çevirdiği bütün dolapları çözecek midir? Melih’in Gizem’den bir an önce ayrılması gerekmektedir.

Unutma Beni

İlkay uyandığında odasının kapısı kilitlidir. Selim Yeşim’in dediği gibi tehlikeli biri midir yoksa? İlkay şüpheleri yüzünden hapishaneye Gülten’i görmeye gider. Gülten ona cinayet gecesini bir daha anlatır. Gülten’in kocasını Selim mi öldürmüştür? Erdem ve Çiğdem birlikte kahvaltıya gideceklerken otele Asu gelir. Çiğdem Asu’yu görecek midir? Kenan kötücül planlarını devreye sokmak için Belkıs’a evlenme teklif eder, Belkıs bu teklifi kabul edecek midir? Ali’nin başı hâlâ derttedir. İstanbul’da Esra ile saklanmaya devam eder. Ali kendini aklayabilecek midir? Ceylan Şerif’in yasağı yüzünden evde dilediği gibi para harcayamamaktadır.

Ali Ayşe'yi Seviyor

Ali ve Ayşe nihayet bir aradadır. Ayşe’nin ilişkileriyle ilgili kaygıları vardır. Bu kaygıların en büyüğü ise tıpkı kendisi gibi Ali’ye aşık olan Gülnihal’dir. Fakat Ayşe’nin bilmediği bir şey vardır. Ali, çoktan bu konuyla ilgili bir plan yapmış ve planını uygulamaya koymuştur.Ali, Haluk ve Gülnihal’i bir yemekte bir araya getirecek, Haluk Gülnihal’e olan aşkını itiraf edecek ve böylelikle sorun kalmayacaktır. Ali, Haluk ve Gülnihal’i buluşturacağı akşam, bir başka restaurantta Ayşe’yle ilk defa akşam yemeğine çıkacaktır.

Harem

Zehire Sultan ve Çıngıraklı Küçük Esat'a suikast düzenler. Gerdikleri misinaya takılıp düşen Küçük Esat ölmemiştir fakat hafızasını yitirir. Bu durumu fırsat bilen Mozaikli ve Zehire, Vekilcan'ı tahta çıkarmak için ellerinden geleni yapar. Bu sırada Ulan Bator'un eline düşen Sultan Küçük Esat, Kırım Kongo askeri gibi çalışmaya başlar. Tüm bu kötü niyetlere Abide Sultan engel olur ve Küçük Esat'ı abisinin elinden kurtarır. Fakat Bihter'in oynadığı oyun Abide'nin çabalarını boşa çıkarır.

Lale Devri

Toprak’ın Zümrüt’le ilgili anlattıklarına çok şaşıran Çınar, araştırmaya başlar. Çınar gerçeği bulmaya çalışırken Zümrüt de karşı atağa geçecektir. Şirketi ele geçirmesine ramak kalan Zümrüt’ün pes etmeye niyeti yoktur! Çınar’ın yine kendisine inanmamasından korkan Toprak, Azra’dan yardım ister. Azra ise Toprak’a Zümrüt’ün asıl planının hisseleri almak olduğunu açıklayacaktır! Toprak ve Azra, Zümrüt’ün Zekeriya isminde bir adam sayesinde hisseleri alacağını öğrenirler. Adamla Zümrüt’ün bağını kanıtlamak için delil peşinde koşarlarken, Zümrüt de elini çabuk tutmaktadır. Toprak’ın zamanı tükenmek üzeredir!

Yer Gök Aşk

Sultan, Yusuf Ziya’nın Yusuf’la Havva’nın değil, Sevda’nın çocuğu olduğunu herkese söyler. Bütün gözler Sevda’ya çevrilir…Aldığı haberin şokuyla Hamiyet kalp krizi geçirir. Bir darbeyi daha atlatacak gücü kalmamıştır…Sevda artık oyunun sonuna gelmiştir. Ali Ömer’in gerçeği öğrenip, onu terk etmesi an meselesidir…Mehmet, Hancıoğlu soyadını sadece kendi oğlunun taşıyacak olması ihtimalinden son derece memnundur… Bade’nin bu konuya tepkisi ne olacaktır? Hamiyet ve Yılmaz, Sevda’nın yalan söylemediğini düşünseler de, akıllardaki soruların gitmesini isterler; çare DNA testi yaptırmaktır…Sultan’ın bütün derdi Sevda’nın gerçeği itiraf etmesi ve Yiğit’in mirastan pay almasıdır. Yiğit Sultan’ı şoke edecek bir karar alacaktır…

Kocamın Ailesi
Karagül
O Hayat Benim
Aşk Yeniden
Unutma Beni

Promramlar

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
Esra Erol
Yemek Aşkına
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
Murat Güloğlu ile Çalar Saat Hafta Sonu

Konular: Fox Programları, Fox Yayın Akışı, Fox izleYorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: