TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları Digiturk Elektrik Kampanyası

Digiturk Elektrik Kampanyası

Digiturk Elektrik Kampanyası

Kampanya bitmiştir.


Elektrik aboneliğinizi taşıyın, 12 ay boyunca Digiturk'ü ücretsiz seyredin!
Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzerinde olan tüketiciler, Elektrik aboneliklerini taşıdıkları zaman Digiturk Giriş Paketi + 1 adet Keyif Paketi + HD servisi 12 ay boyunca ücretsiz verilmektedir.


Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzeri olan tüketiciler cep telefonu aboneliğini başka firmaya taşır gibi kendi tedarikçisini seçebilirler. İşletmenizde veya evinizde hiçbir teknik ve donanım değişikliği yapmadan, sadece aboneliğinizi değiştirerek, aynı hizmet ve elektrik hizmetini alırsınız.

 Digiturk Paketlerinin detaylarını görmek için buraya tıklayınız.

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Digiturk Elektrik Başvuru

Elektrik Kampanyası Detayları:
Detaylar:

Elektrik Kampanyasında, Elektrik aboneliği için 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir. Bu kampanya Digiturk çözüm ortağı tarafından düzenlenmektedir.
Kampanyadan yararlanabilmek için aylık elektrik fatura ortalamanızın minimum 120TL olması gerekmektedir. Kampanya Berberler, Kuaförler, Manavlar, Bakkallar, Tekel bayileri, Kasaplar, Çocuk Yuvaları, Eczaneler, Bürolar, Fırınlar, Giyim mağazaları v.b. işyerleri için geçerlidir.

24 ay süresince uygulanacak elektrik tarifesi geçerli olan TEDAŞ tarifesidir.

Elektrik Aboneliğini Taşıma Nedir?

Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL üzeri olan tüketiciler cep telefonu aboneliğini başka firmaya taşır gibi kendi tedarikçisini seçebilirler. İşletmenizde veya evinizde hiçbir teknik ve donanım değişikliği yapmadan, sadece aboneliğinizi değiştirerek farklı firmalardan hizmet alabilirsiniz. Farklı bir firmadan elektrik aldığınız zaman her hangi bir teknik işlem gerekmemektedir. Aldığınız elektriğin kalitesinde de her hangi bir değişme olmamaktadır.  İndirimli Elektrik Nedir?

Uydu Alıcısı:
Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.Kategori:
Digiturk Kampanyaları

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: