TIKLA ARA

Ana Sayfa Kanallar


CNN TURK

Digiturk CNN TÜRK Kanalı 42 numaralı kanaldan haber kategorisinde yayın yapan CNN Türk kanalı haberlerin yanı sıra, belgesel, siyaset, ekonomi, spor ve kültür sanat programları yayımlanıyor.

CNN TURK Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 42 Yayın Süresi : 24

CNN TURK Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

CNN TURK Yayın Akışı için tıklayınız.

Tüm Programlar

360 Derece
Haftanın son gününde haberin nabzı, gündemin yansımaları hayata, insanlara ve olaylara ‘360 derecelik bir bakışla Şirin Payzın'ın sunduğu "360 Derece"de ekrana geliyor.

Afiş
CNN TÜRK’ün klasikleşen programlarından "Afiş"te Nefise Karatay, kültür sanat dünyasının nabzını tutuyor.

Ankara Günlüğü
"Ankara Günlüğü"nde Hande Fırat siyasetin gündemindeki sıcak başlıkları konuklarıyla ele alıyor.

Başka Şeyler
Bilinen tarihin bilinmeyen hikayelerini keşfedeceğiniz "Başka Şeyler"de; tarihin, medeniyetin, tasavvufun, dünün ve bugünün fısıldadıkları, Serdar Tuncer'in kendine özgü sunumuyla ekrana geliyor.

Baştan Sona
Gündemi "Baştan Sona" tartışan programda Akif Beki, yanıt aradığınız soruları, meraka değer konuklarla ele alıyor.

Biliyor musunuz?
Utku Başar ile “Biliyor Musunuz?”da, her hafta seçilen konular haber dosyaları ve mini belgesellerle aktarılıyor.

Bugün
Gün ortasında olup biten her şeyi ekrana getiren "Bugün"de, gün akarken en sıcak, doğru ve en hızlı
haber Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor.

Burada Hayat Var
"Burada Hayat Var"da Aynur Tartan aynı şehirde
doğmuş siyaset, sanat ve iş dünyasından konuklarını
bir araya getirip memleketlerini konuşuyor.

Burada Laf Çok
Gece konuşturan, gündüz konuşulan program "Burada Laf Çok"ta Mesut Yar soruyor, birbirinden renkli eğlence sektöründen konuklar samimi bir şekilde yanıtlıyor.

Can Dostum
Ekranların en evcil hayvan programı “CAN DOSTUM”da bu hafta oyuncu Metin Zakoğlu’yla buluşup, köpeği Ada ile ilişkilerini ve sokak hayvanları için yaptıklarını konuşuyoruz. Evcil hayvan bakımı ve eğitimi, hayvan hakları ve pet dünyasıyla ilgili en özel bilgiler Gamze Aral’la Can Dostum’da.

Dünyanın 1001 Hali
Öğrenme açlığınızı bastıran program Emin Çapa ile "Dünyanın 1001 Hali"nde, yeni teknolojiler, kaybolan
eski bilgiler, uzak yıldızlardan, yakın kentlere kadar bilmeye değer her haber ekrana taşınıyor.

Eğrisi Doğrusu
Türkiye'yi yönetenlerin ve düşünenlerin programı "Eğrisi Doğrusu"nda Taha Akyol, Türkiye ve dünyadaki siyasal ve sosyal gelişmeleri ilginç dosyalar ve konunun taraflarıyla canlı yayında irdeliyor.

Falan Filan
"Falan Filan"da Mehmet Turgut konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiriyor. Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtıyor.

Güne Merhaba
Semiha Şahin ve Deniz Bayramoğlu ile "Güne Merhaba"da, gecenin ve günün taze haberleri, hava ve yol durumu keyifli bir tempoyla ekrana taşınıyor.

360 Derece Şirin Payzın 360 Derece’yi sunuyor ve programın editörü Kerem Şenel’le birlikte hazırlıyor. 360 Derece’de, iç ve dış politikadaki gelişmelere göre günün konusunu, konunun odağındaki isimle konuşuyor. 360 Derece, Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor ve olayların ardındaki kişileri ekranın önüne taşıyor.

5N 1K Cüneyt Özdemir ile 5N1K programında Van depreminin tüm gerçekliğini bölgeden aktardı. Depremin büyük hasar bıraktığı Erciş'in şehir merkezini ve diğer köylerde ki ağır hasarlı ve yıkılmış binaları görüntüledi, kurtarma çalışmalarını gözlemledi.

Afiş Burada Laf Çok konuk olan Oyuncu Mehmet Ali Alabora, Galip Derviş'in bir bölümüne konuk oyuncu olarak katılarak yıllar sonra tekrar dizi oyunculuğu yaptığını söyledi.

Konular: CNN TURK Programları, CNN TURK Yayın Akışı, CNN TURK izleYorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: