TIKLA ARA

Ana Sayfa Kampanyalar Digiturk 21,99TL

Digiturk Giriş Paketi 21,99TL

Digiturk 11,99TL Kampanyası, Digiturk Hd Hediyeli digiturk Kampanyası

Digiturk 21,99TL
Digiturk Giriş Paketi aylık sadece 21,99TL
Aktivasyon ücreti 40TL.

Digiturk ve Süper Lig Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.

Ara Abone ol: 0(216) 740 00 49

Digiturk Başvuru

Digiturk 21,99TL Kampanyası Detayları:
Digiturk Kurulumu:


Bu hizmet dahilinde, 21,99 TL’lik Giriş Paketine taahhüt verilmesi durumunda iç kurulum ücretsizdir. Aktivasyon bedeli 40 TL’dir.


Digiturk Uydu Alıcısı:

Digiturk Uydu alıcısı, Digiturk üyeliği süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk HD uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır. Digiturk Uydu alıcınızın arızalanması durumunda çalışan bir Digiturk uydu alıcısı ile değiştirilir.

Kategori:
Digiturk Kampanyaları

Konular: Digiturk 21,99TL Kampanyası, Digiturk HD Kampanyası,

Digiturk Giriş Paketi 21,99TL ile ilgili bilgiler: Digiturk'ten aylık 19,99TL kampanyasında 1 yıllık üyelik garantisinde ve en az 1 adet keyif paketi seçiminde Digiturk kurulumunuz ücretsiz olarak yapılmaktadır. 1 yıllık garanti verilmemesi durumunda iç kurulum ve çanak kurulumu ücretli olarak yapılmaktadır. Binanıza mevcut bir Digiturk çanak anteni var ise sadece iç kurulum hizmeti verilmektedir. Digiturk iç kurulum hizmetinin bedeli 45TL'dir. İç kurulum hizmetinde sadece Digiturk sistemine bağlama işlemi gerçekleştirilir. Eğer binanızda Digiturk sistemi yok ise Digiturk Eutelsat uydusuna bakan Digiturk çanak anten sisteminin kurulması gerekiyor. Bu durumda Digiturk kurulum ücreti 85TL olarak talep edilmektedir. Kampanya kapsamında Digiturk uydu alıcısı verilmektedir. Digiturk uydu alıcısındaki arıza durumlarında alıcı Digiturk tarafından değiştirilmektedir.
Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


0(216) 740 00 49 Hemen Başvur