Digiturk Başvuru, LigTV Başvuru Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Digiturk >Sorularınız ve Görüşleriniz
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Digiturk

LigTV

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk + doping kampanyasındaki hd süresi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mehmetcetin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı mehmetcetin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Digiturk + doping kampanyasındaki hd süresi
    Gönderim Zamanı: 14.Mart.2013 Saat 16:27

Aşağıdaki yazıyı digiturk forumuna yazdım. Konu hakkında ilk muhatap sizsiniz ancak sorunu düzeltecek taraf digiturk diye düşündüm. Tarafınızdan eksik ya da yanıltıcı bilgi verme gibi durumlar söz konusu. Lütfen sorunu düzeltiniz.

--->

İyi günler.
Bugün online işlem merkezine giriş yaptım. Paket bilgilerini kontrol ederken, hd kutunun süresinin 2 yıllık olmadığını gördüm ve hemen durumu canlı destek vasıtası ile digiturk'e ilettim. Geri dönüş yapılacak, beklemedeyim ancak anladığım kadarıyla digiturk bu konuda sorumluluk kabul etmiyor.

Öncelikle gerek telefondaki görüşmeler, gerek kurulum safhasında sabit fiyat garantisi olduğu söylenmiş idi. Ancak şu durumda digiturk+doping giriş paketi sınırsız internet 59.99+4 liradan bir yıl sonra 59.99+7.99'a çıkacak gibi görünüyor. Bu bayi ile digiturk arasındaki bir anlaşmazlıktan da kaynaklanıyor olabilir ya da basit bir şark kurnazlığı da olabilir.

Ancak her durumda yapılan müşteriyi kandırmaktır.

http://www.digiturkburada.com/giris_paketi_limitsiz_internet.html
Bu adresten bilgileri kontrol edebilirsiniz. Sayfada iki yıllık taahhüt ile sayfada yazılan fiyatların geçerli olduğu söyleniyor. Ve sayfada
"HD Keyfi aylık 4TL"
yazıyor...

Lütfen ortadaki karışıklığı giderin ve faturamın ek bir paket satın almadığım halde artması gibi bir duruma engel olun. Aksi durumda konu müşteriyi aldatmak, yanıltıcı bilgi vermek hiç değilse gerekli açıklamaları yapmadan ürün satmaktır. Yeni üyelik almadan önce yapılan fiyat araştırmasına göre hareket ettiğimiz düşünülür ise eğer HD kanallarını ikinci yıl 7.99'a seyredebileceğimi bilsem digiturk yerine başka platformlar tercih ederdim.

Sorun kimden kaynaklanıyor ise lütfen düzeltin. Bu kadar basit bir aldatmacaya tenezzül etmeyeceğinizi düşünüyorum. Bana digiturk'un hd kampanyası bir yıllık efendim diye gelmeyin lütfen. Şu an adsl artı kampanyası sitenizde yazıyor mu mesela? Hayır yazmıyor. Bu durumda sitenizde bulunan HD kampanyası detaylarının seçmiş bulunduğum bir başka kampanyayı etkilediğini nerden bilebilirdim.

Aksine ben iki yıllık sabit fiyat garantisine güvenerek de platformunuzu seçtim, şu an için hayal kırıklığına uğrattınız. Belki basit bir sistem hatası ya da sistem bilgilerinin güncellenme hatasıdır diye düşünerek canlı destekten görevliye ulaştım ama kendisi bana az önce söylediğim gibi digiturk'un + doping kampanyasında hd bulunmamaktadır gibi garip guraba bir cevap verdi.

Hem detaylı bilgileri sitenize koymayarak, hem kampanyayı bayilere yaptırarak siz de bu karışıklığın tarafı ve elbette çözetek tek yetkili merciisiniz.

Gerekli işlemleri başlatacağım, buradan da durumu bildirmek istedim.
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 440
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Temmuz.2013 Saat 18:26

yeni kampanya sanırım tt net le olacak
Yukarı Dön
mekansiz Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Gönderilenler: 440
  Alıntı mekansiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Nisan.2016 Saat 12:31

digitürk yeniden başlatmış doping millenicom kampanyasını ayrıntılı bilgi bu siteden bilgi ala bilirsiniz ayrıca ewe enerji ile birlesen doping yeni donemde kampanyalar artıracak gibi DİGİTÜRK DOPİNG KAMPANYA
Digiturk - www.digitalturkiye.com
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.

DigiNet, Digiturk İnternet Paketleri

Digiturk | Lig TV | Firma Rehberi | Maliye Borç Sorgulama