TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları Çocuk Paketi

Digiturk Çocuk Paketi

Digiturk Çocuk Paketi

Çocuklara özel olarak hazırlanmış kanallar Digiturk Çocuk Paketi ile sizleri bekliyor! Dünya'nın en ünlü çocuk kanallarıyla ve bebeklere yönetlik kanallarla dopdolu bir çizgi film ziyafeti sizi bekliyor. Üstelik bu renkli çocuk paketi ayda sadece 5 TL!Çocuk Paketi Kanalları:

160
  TRT Çocuk / TRT4
161
  Duck TV
162
Baby TV
164
  Baby First
165
  Playhause Disney
166
  Disney XD
167
  Disney Channel
168
  Yumurcak TV
169
  Cartoon Network
170
  Minika
172
  Nickelodeon


Kurulum:
12 ay taahhüt verilmesi durumunda kurulum hizmeti ücretsizdir.

Digiturk aktivasyon bedeli 30 TL’dir.

Uydu Alıcı:
Interaktif Digiturk renkli uydu alıcıları üyeliğiniz boyunca kullanımınıza verilecektir. Uydu alıcı Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir alıcı ile değiştirilir. Uydu alıcılarda bulunan zaman kısıtı ve kanal kısıtı özellikleriyle çocuğunuzun ne zaman hangi kanalı izleyebileceğine siz karar verirsiniz.

Detay:
Çocuk paketine Giriş paket ile birlikte 26,99TL'ye üye olunabilir.Digiturk BaşvuruKampanya Karşılaştır

Size en uygun kampanyayı bulmak için kampanya karşılaştırma sayfamıza bakabilirsiniz.

Kategori: Digiturk Kampanyaları

Digiturk Çocuk Paketi, Digiturk Çocuk Paketi Kampanyası,

İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: