TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Bayileri KIBRIS Bayileri

KIBRIS Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KIBRIS ilindeki Digiturk bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk KIBRIS bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Ayrıyeten KIBRIS ilimize özel olarak düzenlenen indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig TV paket fiyatları hakkında bilgiyi 0216 740 00 49 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. "KIBRIS'da Digiturk bayisi nerede bulunur?", "KIBRIS'da Digiturk yetkili servis nasıl bulabilirim?", "KIBRIS'da Nasıl Digiturk'lü olabilirim?" sorularının cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

KIBRIS Bayisi: 0216 740 00 49

Digiturk KIBRIS için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Telefon
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne Girne 0392 4447733
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne Lefkoşa 0392 4447733
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne Gazimağusa 0392 4447733
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne Güzelyurt 0392 4447733
DIGITURK GİRNE Semih Sancar Caddesi Raşit Zağlul Apt. No:23B / Girne İskele 0392 4447733KIBRIS Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

Tüm listeyi görmek için aşağıdan ilçe seçiniz.

İlçe
Gazimağusa
Girne
Güzelyurt
İskele
Lefkoşa


Digiturk KIBRIS Fatura Ödeme Noktaları

Faturalarınızı ve borçlarınızı Digiturk KIBRIS yetkili servislerinden ödeyebilirsiniz.


KIBRIS iline verdiğimiz Digiturk ile ilgili hizmetlerin listesi ve ilçelere verdiğimiz hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve Digiturk KIBRIS bayileri harita bilgileri için yukarıdan ilçe seçiniz. KIBRIS iline Digiturk kurulum ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Digiturk ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için bize 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Digiturk abonesi olabilmeniz için bayi tarafından adresinizde kurulum hizmeti verilmektedir. Bu kurulum hizmeti Haziran - 2017 tarifesine göre bireysel ve iç kurulum hizmeti olarak iki seçenek mevcuttur.

Digiturk KIBRIS iline çanak anten kurulum, aktivasyon hizmetleri mevcuttur. Bayi listesi Haziran ayı itibariyle güncellenmiştir.

Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları


Yorumlar


Yorum yok

Yorum Ekle


İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: